• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 rulo kılçık   2006 Yılından buyana plastik rulo kılçık üretimi yapıyor
Ve ürünlerimizi Dünyaya sunuyoruz.
  

Hakkımızda

  HAKKIMIZDA :::

1980–1992 arası pazarcılık şehir içi nakliyeciliği vetoprak hafriyatçılığından sonra 1992 yılında muhterem babamız (Yaşar Balcı), arkadaşınınteşviki ve Fransa da yaşayan amcamızın da desteği ile yurtdışından iki adet gözlü ilik makinesi getirerek, başlamış olduğumuz tekstil ile alakadar olma,işlerin yoğunluğu ve vaktinde iş verme becerisi ile “biz İstanbul’a lazımmışızda haberimiz yokmuş dedirten” düşünce ile kendi makinelerimizi tamir için torna tesviye bölümü kuruyor ve gözlü ilik makinesi parçalarını üretmek için kalıplar yaptırarak makinecilik ile alakadar işlere yöneliyoruz.

Bu nedenle fasonculuğun yapılmaz ve çekilmez bir meslek olduğuna karar veriyoruz. Bu netice itibariyle yapmakta olduğumuz fason gözlü ilik açma işlerine son vererek, hayatımızın enzorlu geçecek sekiz yılının temelini atmış oluyorduk. Çeşitli iş denemeleri,pazarlarda işportacılık, zabıta kovalamaları, babamızın duraksamayan yoğun ve gayretli çalışmaları, deneme yanılma olayları, gazetede olumsuz ekonomi haberleri,birbiri ardına gelişen fikir bombardımanları ve en sonunda imdadımıza yetişen Mevlalınrahmeti ve merhametinin tecelli yatı. Hiç üretmeyi dahi düşünmediğimiz bir ürünü,fiyatının yüksekliği ve tüketiminin yoğunluğu, işsizliğimize çare olurdüşüncesi ile başladığımız kılçık üretme çalışmalarını, Mevlalın da yardımı ile iki buçuk yılda tamamlayarak 2006 yılından itibaren rulo kılçık üreticisiolarak piyasaya ürünümüzü sunmaya başladık.

Hayatımızın büsbütün değişmesi ve işe kavuşma sevincimizle beraber, ekonomik olarak da kalkınmamız, hayal bile edemeyeceğimiz kazanımlar ile insanlığa sadece kar amaçlı olmayan insanların hayır duasını da alma gayreti içinde olan ticari misyon ile çalışmalarımıza devametmeye çalışırken, son zamanlarda yakalamış olduğumuz yüksek kaliteli plastik zımba teli (rulo kılçık) üretimi ile ürünümüzü kullananlardan gelebilecek sorunların önünü keserken, güzel ve kaliteli hizmetler sunarak müşterilerimizin bize olan güvenini kaybetmemeye   çalışıyoruz.